Vodný raj Vyhne
Slovensko


Bazény, vodné atrakcie, tobogány

SK CZ

Vodný raj Vyhne

Vyhne boli ako kúpele známe už v 14. storočí. Vďaka svojej termálnej, liečivej vode ich navštevovala prevažne maďarská klientela až do 2. svetovej vojny.

Dnešný Vodný raj Vyhne

Dnes slávne časy kúpeľov reprezentujú najmä moderné bazény v aquaparku Vodný raj Vyhne. Nadčasový design aquaparku, najmodernejšie technológie a ideálna poloha, robia z Vodného raju Vyhne veľmi príťažlivý bod pre turistov z celého regiónu, ale aj zo širokého okolia.

Liečivá voda v bazénoch aquaparku Vyhne

Voda bohatá najmä na železo a priaznivo pôsobí na rôzne zápaly, reumatizmus či kožné ochorenia. Na návštevníkov tu čaká 5 bazénov, jeden plavecký a štyri naplnené termálnou vodou. V bazénoch je možné nájsť veľa atrakcii ako napr. protiprúd alebo hydromasážne lavice.

Wellness, sauny a masáže

Vodný raj Vyhne však ponúka relax aj v podobe wellness aktivít. Návštevníci môžu využiť saunové a masážne centrum, kde si môžu odpočinúť a zároveň zregenerovať svoje telo. K dispozícii je aj fitness.

Výlety do okolia aquaparku Vyhne

Vyhne sú vďaka svojej polohe ideálnym miestom pre výlety po okolitých stredovekých mestách ako napr. Banská Štiavnica alebo o niečo vzdialenejšia Kremnica. Turistom sa odporúčajú aj túry po Štiavnických vrchoch, v ktorých Vyhne ležia, a návštevy mnohých zaujímavostí v okolí.

Ubytovanie v chatách, hoteloch a penziónoch Vyhne

Okolie obce Vyhne je priam rajom dovolenkárov. Na ubytovanie je tu možné nájsť veľa chát na prenájom, alebo je tiež možné využiť služby jednotlivých penziónov či hotelov.

Vodný raj Vyhne

Služby

Menu

Zaujímavé stránky

Aquapark Poprad

Aquapark Poprad, bazény s vodnými atrakciami, atraktívne ubytovanie, ideálne pre deti.

viac

Víkendové pobyty

Víkendové pobyty na celom Slovensku aj v zahraničí. Oddýchnite si v kúpeľoch.

viac

© vyhne.aquapark.sk TOPlist
Chaty / Apartmány / Penzióny / Hotely / Silvester /