Vodný raj Vyhne
Slovensko


Bazény, vodné atrakcie, tobogány

SK CZ

Aquapark Vyhne : Ubytovanie

Penzión Vyhne na slnečnej stráni

Penzión Vyhne na slnečnej stráni

Penzión je situovaný priamo v strede obce Vyhne. Poskytuje ubytovanie pre 20 hostí, ktorých je možné ubytovať v šiestich dvojlôžkových izbách a v dvoch rodinných izbách (dve postele a dve prístelky). Súčasťou penziónu je aj reštaurácia a spoločenská miestnosť s krbom a televíziou. Návštevníci môžu tiež využívať záhradné posedenie a terasu, okrem toho majú možnosť za príplatok prenajať si bicykle alebo absolvovať príjemnú masáž. Penzión ponúka aj konferenčnú miestnosť a kadernícke či kozmetické služby.

viac informácií o ubytovaní v Penzióne Vyhne na slnečnej stráni

Penzión Vyhne 440

Penzión Vyhne 440

Penzión sa nachádza pri hlavne ceste, na okraji obce Vyhne. V penzióne je možné ubytovať zhruba 30 návštevníkov, v piatich dvojlôžkových izbách s možnosťou dvoch prísteliek, a v dvoch dvojlôžkových izbách s možnosťou troch prísteliek. Okrem ubytovanie je možné využiť služby výbornej reštaurácie a  tichej kaviarne, ktorá je s penziónom Vyhne 440 spojená. Za ubytovacou budovou sa nachádza záhradné posedenie s grilom, hostia majú k dispozícii aj internet a možnosť zahrať si stolný futbal a stolný tenis.

viac informácií o ubytovaní v Penzióne Vyhne 440

Chata Vyhne 673

Chata vyhne 673

V podstate ide o väčší veľmi dobre vybavený rodinný dom, ktorý je od areálu aquaparku Vodného raja Vyhne vzdialený zhruba 1 km. Chata Vyhne 673 je určená minimálne pre 6 osôb a maximálne pre 11 hostí. Ubytovať sa je možné v troch trojizbových izbách v prístelkami. K dispozícii je aj plne zariadená kuchynka so sporákom, chladničkou, mikrovlnou rúrou a varnou kanvicou, v záhrade na hostí čaká altánok, záhradný gril a ohnisko s posedením. Parkovať je možné priamo na pozemku, ktorý je oplotený.

viac informácií o ubytovaní v Chate Vyhne 673

Chata Vyhne Domček

Chata Vyhne Domček

Priamo v strede obce sa nachádza pekný záhradný domček, ktorý je priam ideálny pre pokojnú dovolenku. Chata Domček poskytuje ubytovanie pre šesť osôb v jednej štvorlôžkovej izbe s dvoma prístelkami v tichom a ničím nerušenom prírodnom prostredí. V chate sa nachádza aj kuchyňa s  vybaveným jedálenským kútom, spoločenská miestnosť s krbom a za domom sa nachádza záhradná terasa s ohniskom a grilom vhodná na večerné rodinné posedenia alebo grilovacie párty. Celý objekt je nefajčiarsky.

viac informácií o ubytovaní v Chate Vyhne Domček

Služby

Menu

Zaujímavé stránky

Aquapark Poprad

Aquapark Poprad, bazény s vodnými atrakciami, atraktívne ubytovanie, ideálne pre deti.

viac

Víkendové pobyty

Víkendové pobyty na celom Slovensku aj v zahraničí. Oddýchnite si v kúpeľoch.

viac

© vyhne.aquapark.sk TOPlist
Chaty / Apartmány / Penzióny / Hotely / Silvester /